Zarządzanie nieruchomościami – profesjonalne usługi

Poza usługami z zakresu obrotu nieruchomości działamy również jako zarządcy nieruchomości na terenie całego Śląska. Oferujemy profesjonalne wsparcie właścicielom budynków mieszkalnych i lokali użytkowych – jesteśmy w stanie zadbać o bieżący stan techniczny i sanitarno-porządkowy oraz wiele innych aspektów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Nawiązując współpracę z zarządcą wspólnoty mieszkaniowej, zyskujesz pewność, że wszystkie budynki oraz tereny zielone wchodzące w jej skład, są pod rzetelną opieką.

Możesz dowolnie określić zakres świadczonych usług, na przykład zdecydować się na pielęgnację zieleni czy zlecić przeprowadzanie odczytów zużycia mediów w poszczególnych lokalach. Jako zarządcy nieruchomości działamy elastycznie, dopasowując się do potrzeb klientów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy obiekt jest inny, dlatego obszar naszych działań zawsze precyzyjnie ustalamy ze zleceniodawcą.

Zarządcy wspólnot mieszkaniowych i innego typu obiektów

Oferta zarządzania nieruchomościami  jest bardzo szeroka. Mamy doświadczenie w administrowaniu różnego rodzaju budynków. Jako zarządcy wspólnot mieszkaniowych dbamy nie tylko o czystość części wspólnych całego terenu, na którym posadowiona jest nieruchomość, ale też zajmujemy się pracami techniczno-konserwatorskimi. Dbamy o poprawne relacje z lokatorami, przygotowujemy projekty planów gospodarczych, organizujemy i nadzorujemy zebrania Wspólnoty, tworzymy niezbędną dokumentację, zajmujemy się rachunkowością i wieloma innymi aspektami związanymi z administracją.

Można nam powierzyć również zarządzanie nieruchomościami o charakterze mieszkalno-usługowym lub przemysłowym. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy indywidualną wycenę.