Zarządzanie nieruchomościami 2018-11-21T08:15:43+00:00

Doświadczeni zarządcy nieruchomości

Poza usługami z zakresu obrotu nieruchomości, działamy również jako zarządcy nieruchomości na terenie całego Śląska. Oferujemy profesjonalne wsparcie właścicielom budynków mieszkalnych i lokali użytkowych – jesteśmy w stanie zadbać o bieżący stan techniczny i sanitarno-porządkowy oraz wiele innych aspektów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Ponadto proponujemy usługi zarządzania najmem dedykowane tym z Państwa, który chcieliby wynająć swój lokal (lub lokale), ale nie mają ochoty lub czasu zająć się tym osobiście. Siedziba firmy znajduje się w Chorzowie. 

Zarządcy wspólnot mieszkaniowych, nieruchomości mieszkalno-usługowych i przemysłowych

Nasza oferta jako zarządców nieruchomości jest bardzo szeroka. Mamy doświadczenie w administrowaniu różnego rodzaju budynków. Jako zarządcy wspólnot mieszkaniowych dbamy nie tylko o czystość części wspólnych całego terenu, na którym posadowiona jest nieruchomość, ale też zajmujemy się pracami techniczno-konserwatorskimi. Dbamy o poprawne relacje z lokatorami, przygotowujemy projekty planów gospodarczych, organizujemy i nadzorujemy zebrania Wspólnoty, tworzymy niezbędną dokumentację, zajmujemy się rachunkowością i wieloma innymi aspektami związanymi z administracją.

Można nam powierzyć również zarządzanie nieruchomościami o charakterze mieszkalno-usługowym lub przemysłowym.

Zarządzanie najmem

Zarządzanie najmem to usługa skierowana do właścicieli nieruchomości, którzy nie mają czasu na samodzielne poszukiwanie najemców swoich lokali. W ramach naszych kompleksowych usług zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wynajmem nieruchomości. Gwarantujemy także wsparcie w jej odpowiednim przygotowaniu i monitorowaniu płatności dokonywanych przez najemcę. Zarządzanie najmem to też szybkie reagowanie w przypadku zgłoszenia przez najemcę usterek lub innych problemów. Powierzając nam swoją nieruchomość, nie muszą się Państwo o nic martwić, ponieważ zapewniamy prawdziwie kompleksową obsługę.

Po więcej informacji na temat naszej działalności jako zarządców nieruchomości zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: https://zarzadzanie-domena.pl

Translate »