Zarządzanie nieruchomościami — Chorzów, Katowice

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami. Działamy na terenie Chorzowa, Katowic i całego Śląska. Oferujemy profesjonalne wsparcie właścicielom budynków mieszkalnych i lokali użytkowych. Nasze działania polegają m.in. na dbaniu o bieżący stan techniczny i sanitarno-porządkowy obiektów oraz wiele innych aspektów związanych z zarządzaniem. Zakres świadczonych usług dostosujemy do Twojej sytuacji — sposobu działania konkretnej spółdzielni czy strategii, którą się kierujesz podczas najmu.

Już na początku ustalimy szczegóły współpracy, abyś na kolejnych etapach działania nie musiał angażować się w kwestie związane z zarządem. Możesz zlecić nam na przykład pielęgnację zieleni, przeprowadzanie odczytów zużycia mediów w poszczególnych lokalach. Jako zarządcy nieruchomości działamy elastycznie, dopasowując się do potrzeb Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy obiekt jest inny, dlatego obszar naszych działań zawsze precyzyjnie ustalamy ze zleceniodawcą. Wyręczymy Cię w licznych obowiązkach, abyś mógł ze spokojem angażować się w inne aspekty życia lub działań biznesowych.

Nawiązując współpracę z zarządcą wspólnoty mieszkaniowej, zyskujesz pewność, że wszystkie budynki oraz tereny zielone wchodzące w jej skład, będą pod rzetelną opieką. W branży nieruchomości działamy od lat, a naszą skuteczność potwierdzają zadowoleni Klienci, którzy dzisiaj ze spokojem obserwują przejrzystą sytuację obiektów, które nam powierzyli.

Nasze działania mają jawny charakter, dlatego w każdej chwili masz w nie wgląd. Jesteśmy zaufanym partnerem, ale współpracę opieramy na komunikacji, dlatego chętnie udostępnimy prowadzone dokumenty i opowiemy Ci o funkcjonowaniu wspólnoty. Jako brokerzy nieruchomości, pomożemy Ci również rozbudować portfel inwestycyjny poprzez zakup nowych mieszkań.

Zakres działań zarządcy nieruchomości

Pracując jako zarządcy nieruchomości, zyskaliśmy doświadczenie w:

  • administrowaniu różnego rodzaju budynków,
  • dbaniu o czystość części wspólnych całego terenu, na którym posadowiona jest nieruchomość,
  • pracach techniczno-konserwatorskich,
  • budowaniu pozytywnych relacji z lokatorami,
  • przygotowaniu projektu planów gospodarczych,
  • organizowaniu i nadzorowaniu zebrań Wspólnoty,
  • przygotowaniu niezbędnych dokumentów — związanych z rachunkowością i innymi administracyjnymi aspektami.

Możesz nam powierzyć również zarządzanie nieruchomościami o charakterze mieszkalno-usługowym lub przemysłowym. W tym wypadku zakres naszych działań oraz strategię dostosowujemy do specyfiki konkretnego obiektu, aby nie zaburzać toczących się w nim prac. Jeśli zainteresowała Cię oferta, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy indywidualną wycenę.