Kupno i sprzedaż gruntów – Katowice

Posiadamy konkretną i rzetelną wiedzę dotyczącą kupna i sprzedaży gruntów oraz działek budowlanych. Służymy pomocą w kwestii doboru najlepszych praktyk marketingowych i sprzedażowych, przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz promocji ogłoszenia. Jesteśmy w stanie dopełnić wszelkie niezbędne formalności z klientem oraz przedstawić grunty czy działkę zainteresowanym osobom. Z naszą pomocą mogą Państwo kupić mieszkanie i dom lub wybrać atrakcyjną ofertę działki budowlanej.

 

Jak przygotować działkę do sprzedaży?

Podobnie jak podczas sprzedaży mieszkania, domu czy lokalu usługowego, sprzedając działkę budowlaną i grunty, należy odpowiednio zadbać o cały teren. Dzięki temu ogłoszenie sprzedaży będzie konkurencyjne i przyciągnie więcej zainteresowanych klientów. Przygotowanie działki do sprzedaży składa się na kilka etapów, których wykonanie jest niezbędne. To między innymi:

  • przeprowadzenie prac porządkowych – sprzedawaną działkę czy grunt należy sprzątnąć; podstawą jest usunięcie śmieci i zalegających, niepotrzebnych przedmiotów, a także skoszenie trawy i wyrwanie chwastów,
  • przygotowanie rzutów działki,
  • odpowiednie zdjęcia – najlepiej satelitarne oraz z rzutu ptaka wykonane przy pomocy drona.

Nasza firma oferuje Państwu pomoc we wszystkich tych etapach, a także odpowiednim przygotowaniu ogłoszenia oraz umieszczeniu ich w wybranych miejscach. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie czynności, które zwiększą atrakcyjność oferty oraz pozwolą na efektywną sprzedaż gruntów i działek budowlanych. Zapraszamy do kontaktu!