Pokoje na wynajem – dla pracowników, studentów i nie tylko

W ofercie znajduje się szeroki wybór  nieruchomości na wynajem – mieszkań, lokali i pokoi. Pomagamy w znalezieniu potrzebnego lokum oraz w wystawiamy ogłoszenia z ofertą wynajmu. Wykonujemy niezbędne zdjęcia, pomagamy w przygotowaniu pomieszczeń do prezentacji oraz zajmujemy się kontaktem z klientem. Zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które poszukują pokoi pracowniczych na wynajem.

 

Pokoje na wynajem

Szukasz pokoju na wynajem? Skorzystanie z pomocy profesjonalistów sprawi, że znajdziesz go szybciej, a warunki umowy będą przejrzyste i korzystne. Zajmujemy się nie tylko zarządzaniem nieruchomościami, ale także łączymy ze sobą osoby oferujące mieszkania lub pokoje na wynajem z najemcami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz noclegów pracowniczych dla swojej kadry, czy rozpoczynasz edukację w nowym miejscu i interesuje Cię miejsce w mieszkaniu studenckim, pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Dysponujemy szeroką bazą ofert, wśród których wybierzemy dla Ciebie te propozycje zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Możesz określić, jaki rejon miasta Cię interesuje, jak wysokie opłaty są dla Ciebie akceptowalne oraz jaki standard mieszkania lub pokoju na wynajem jest dla Ciebie odpowiedni. Zarządzanie najmem w naszym wykonaniu to nie tylko pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokum. Możesz liczyć na wsparcie agentów także podczas trwania umowy – w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji,

Zajmujemy się wynajmem pokoi jednoosobowych, dwuosobowych czy też miejsc w mieszkaniach studenckich. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług także osoby, które oferują lokale na wynajem. Zarządzanie najmem przez profesjonalistów to oszczędność czasu i pewność, że Twoje mieszkanie jest w dobrych rękach.

 

Noclegi pracownicze w atrakcyjnych cenach

Wynajem pokoi pracowniczych to korzystne i opłacalne rozwiązanie dla pracodawcy. Idealnie sprawdza się w przypadku relokacji pracownika, delegacji służbowych krótko- i długoterminowych oraz zatrudniania pracowników zza granicy. Oferujemy noclegi pracownicze w dobrym standardzie – z dostępem do niezbędnych sprzętów AGD i RTV, a także w przytulnie urządzonych wnętrzach. W bazie znajdziesz oferty lokali położonych w różnych częściach miasta oraz poza nim. Możesz wybrać lokalizację noclegów pracowniczych, która będzie najdogodniejsza dla korzystających z nich osób.