Zarządzanie najmem, wynajem pokoi, mieszkań — Katowice

Zajmujemy się zarządzaniem najmem. Usługa polega m.in. na wypełnianiu formalności związanych z wynajmowaniem mieszkań, domów, a także na weryfikowaniu najemców, pobieraniu od nich czynszów i bieżącej obsłudze mieszkania oddanego w użytkowanie lokatorom.

Oferujemy też pokoje na wynajem na terenie Katowic i całego Śląska. Zajmujemy się także pośredniczeniem w najmie innego rodzaju obiektów — mieszkań, lokali o charakterze usługowym, handlowym. Pomagamy w znalezieniu potrzebnego lokum oraz w wystawiamy ogłoszenia z ofertą wynajmu. Współpracujemy z wieloma podmiotami i stale śledzimy śląski rynek nieruchomości, co pozwoliło nam zbudować bazę ofert, w której znajdują się propozycje zróżnicowane pod względem ceny, lokalizacji i standardu. W efekcie znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz, a my dodatkowo pomożemy w wypełnieniu formalności związanych z wynajęciem mieszkania czy pokoju.

Jeśli sam jesteś zainteresowany poszukiwaniem lokatorów, skontaktuj się z nami i zgłoś ofertę. Wykonujemy zdjęcia, pomagamy w przygotowaniu pomieszczeń do prezentacji oraz zajmujemy się kontaktem z klientem. Docieramy do najemców za pomocą różnych szlaków komunikacyjnych, co zwiększa szanse na szybkie wynajęcie obiektu w rozsądnej cenie. Jesteś pracodawcą i szukasz taniego rozwiązania dla swoich pracowników? Pomożemy Ci znaleźć noclegi pracownicze w rozsądnej cenie i dogodnej lokalizacji, abyście zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy mogli cieszyć się wygodą.

Noclegi pracownicze, mieszkania na wynajem — skorzystaj z naszej pomocy

Szukasz pokoju na wynajem? Skorzystanie z pomocy profesjonalistów sprawi, że znajdziesz go szybciej, a warunki umowy będą przejrzyste i korzystne. Łączymy ze sobą osoby oferujące mieszkania lub pokoje na wynajem z najemcami. Pomagamy skonstruować bezpieczne dla obu stron umowy, które będą jednocześnie chroniły interesy lokatorów i najemców. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz noclegów pracowniczych dla swojej kadry, czy rozpoczynasz edukację w nowym miejscu i interesuje Cię miejsce w mieszkaniu studenckim, pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz.

Możesz określić, jaki rejon miasta Cię interesuje, jak wysokie opłaty są dla Ciebie akceptowalne oraz jaki standard mieszkania lub pokoju na wynajem jest dla Ciebie odpowiedni. Dzięki temu nie zmarnujesz czasu, ponieważ przedstawimy Ci jedynie te propozycje, które odpowiadają Twoim potrzebom. Nasza pomoc nie kończy się jednak wraz ze znalezieniem lokalu. Przez cały okres trwania umowy jesteśmy do Twojej dyspozycji — w przypadku nieprzewidzianych sytuacji skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc.

Noclegi dla pracowników — dlaczego warto?

Wynajem pokoi pracowniczych to korzystne i opłacalne rozwiązanie dla pracodawcy. Pozwoli Ci znaleźć stosunkowo tanie mieszkanie w dogodnej lokalizacji.  Idealnie sprawdza się w przypadku relokacji pracownika, delegacji służbowych krótko i długoterminowych oraz zatrudniania pracowników z zagranicy. Oferujemy noclegi pracownicze w dobrym standardzie — z dostępem do niezbędnych sprzętów AGD i RTV, a także w przytulnie urządzonych wnętrzach. W bazie znajdziesz oferty lokali położonych w różnych częściach miasta oraz poza nim. Możesz wybrać lokalizację noclegów pracowniczych, która będzie najdogodniejsza dla korzystających z nich osób, które zaoszczędzą czas i środki na dojeździe do pracy.