Wynajem mieszkań 2020-07-06T12:34:12+00:00

Wynajem nieruchomości – mieszkania, lokale

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wynajmu nieruchomości – mieszkań, lokali i innych. Pomagamy w znalezieniu potrzebnego lokum oraz w wystawiamy ogłoszenia z ofertą wynajmu. Wykonujemy niezbędne zdjęcia, pomagamy w przygotowaniu pomieszczeń do prezentacji oraz zajmujemy się kontaktem z klientem. Zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które poszukują pokoi pracowniczych na wynajem.

 

Pokoje na wynajem

Bez względu na to, czy są Państwo zainteresowani wystawieniem ogłoszenia pokoju na wynajem, czy poszukują Państwo podobnego lokalu – zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się wynajmem pokoi jednoosobowych, dwuosobowych czy też miejsc w mieszkaniach studenckich. Dzięki naszej różnorodnej ofercie i sprzedaży mieszkań nasi klienci mogą nabyć nieruchomości z myślą o wynajmie na pokoje.

 

Wynajem pokoi pracowniczych

Wynajem pokoi pracowniczych to korzystne i bardziej opłacalne niż hotel rozwiązanie dla pracodawcy. Idealnie sprawdza się w przypadku relokacji pracownika, delegacji służbowych krótko i długoterminowych oraz sprowadzania pracowników zza granicy. Wynajmujemy w pełni wyposażone pokoje pracownicze z dostępem do niezbędnych sprzętów AGD i RTV, dzięki którym Państwa pracowniczy poczują się jak we własnym domu. Zapraszamy!

Translate »