Kontakt z brokerem nieruchomości – Chorzów, Katowice

Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi z zakresu obrotu nieruchomościami i dedykowana jest zarówno właścicielom lokali i budynków, jak i osobom zainteresowanym kupnem lub wynajmem. Ponadto proponujemy usługi zarządzania nieruchomościami i doradztwa kredytowego oraz usługi konsultingowe. W swojej działalności staramy się spełniać indywidualne potrzeby klientów, a dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować im pełen profesjonalizm.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, co pozwoli nam odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania i zaoferować odpowiedni pakiet usług.

Zapraszamy do biura od poniedziałku do piątku w godzinach od  9.30 do 17.00

Domena Nieruchomości
Wigłasz sp. z o.o.

Oddział Chorzów
ul. Wolności 56 / 3
41-500 Chorzów-Centrum

Oddział Katowice
ul. Królowej Jadwigi 8
40-036 Katowice

biuro@agencja-domena.pl

www.agencja-domena.pl

  Imię*

  Adres e-mail*

  Telefon *

  W sprawie

  Wysokość budżetu

  Wiadomość

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.agencja-domena.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DOMENA NIERUCHOMOŚCI WIGŁASZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wolności 56 lok. 3 41-500 Chorzów, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@agencja-domena.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  * - pola wymagane