Sprzedaż nieruchomości 2020-07-06T12:20:14+00:00

Sprzedaż nieruchomości przez biuro nieruchomości

Wiele osób zastanawia się nad sprzedażą nieruchomości przez biuro nieruchomości. Bez względu na to, czy chcą Państwo spieniężyć mieszkanie, dom czy lokal usługowy – zawsze warto rozważyć usługi pośredników nieruchomości.

  • Orientujemy się w rynku nieruchomości i potrzebach klientów.
  • Zajmujemy się dokumentami.
  • Szacujemy wartość nieruchomości i przygotowujemy ją do sprzedaży.
  • Wykonujemy fachowe zdjęcia, budujemy ogłoszenia i zajmujemy się kontaktem z klientem.

Współpraca z agencją nieruchomości to gwarancja bezpiecznej transakcji i dobrego przygotowania nieruchomości do sprzedaży.

 

Sprzedaż mieszkania i domu

Sprzedaż mieszkania i domu nie jest łatwe. Przede wszystkim wymaga to dużego zaangażowania, wypełnienia dokumentów i ciągłego kontaktu z potencjalnymi kupcami. Na szczęście nasi pośrednicy nieruchomości zajmują się wszystkimi formalnościami, więc nie muszą się Państwo o nic martwić. Dzięki temu, że zajmujemy się zarówno kupnem nieruchomości, jak i ich sprzedażą – doskonale rozumiemy potrzeby klientów oraz potrafimy przygotować konkretne ogłoszenia zachęcające do transakcji.

 

Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży obejmuje kilka etapów, które pozwolą cieszyć się korzystną i szybką transakcją. Są to przede wszystkim:

  • konsultacja z rzeczoznawcą, który oszacuje realną wartość nieruchomości, analizując obiekt i aktualne trendy na rynku,
  • home staging – przygotowanie pomieszczeń i otoczenia do prezentacji klientom; jest to między innymi uprzątnięcie ogrodu, pozbycie się osobistych pamiątek czy kłopotliwych przedmiotów jak kuweta dla kota,
  • odpowiednia oferta – zachęcający opis nieruchomości oraz samej okolicy, zalety domu, plany pomieszczeń, a także wysokiej jakości zdjęcia.

Pomożemy sprzedać nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu!

Translate »