Pośrednicy nieruchomości w Katowicach – sprzedaż nieruchomości

Wiele osób zastanawia się nad sprzedażą nieruchomości przez profesjonalne biuro nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz spieniężyć mieszkanie, dom czy lokal usługowy – zawsze warto rozważyć usługi pośredników nieruchomości. Jakie korzyści Ci to przyniesie?

  • Współpracujesz z profesjonalistami doskonale zorientowanymi w realiach rynku nieruchomości.
  • Oszczędzasz czas potrzebny na dopełnienie formalności.
  • Zyskujesz rzetelne oszacowanie wartości nieruchomości i przygotowanie jej do sprzedaży.
  • Otrzymujesz profesjonalne zdjęcia i przygotowanie lokalu do prezentacji, a także nie musisz samodzielnie poszukiwać klientów i nawiązywać z nimi relacji.

Skorzystanie z usług pośredników nieruchomości to gwarancja bezpiecznej transakcji i dobrego przygotowania nieruchomości do sprzedaży. To także zwiększenie szansy na sprzedaż na dobrych warunkach, a także znaczące przyspieszenie jej przebiegu.

 

Sprzedaż mieszkania i domu – od czego zacząć?

Sprzedaż mieszkania i domu nie jest łatwa. Przede wszystkim kluczowe jest zainteresowanie potencjalnych kupujących Twoją ofertą. To wiążę się nie tylko z przygotowaniem lokalu do zaprezentowania klientom, ale także z zadbaniem o liczne formalności, choćby związane ze statusem prawnym nieruchomości. To wszystko wymaga to dużego zaangażowania, wypełniania wielu dokumentów i ciągłego kontaktu z potencjalnymi kupcami. Na szczęście pośrednicy nieruchomości zajmą się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu oszczędzisz czas, a przy tym realnie zwiększysz szanse na korzystną transakcję. Zajmujemy się zarówno kupnem nieruchomości, jak i ich sprzedażą – doskonale rozumiemy potrzeby klientów oraz potrafimy przygotować konkretne ogłoszenia w taki, sposób, by zainteresować nimi kupujących.

 

Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży obejmuje kilka etapów, które pozwolą zrealizować korzystną i szybką transakcję. Są to przede wszystkim:

  • konsultacja z rzeczoznawcą, który oszacuje realną wartość nieruchomości, analizując obiekt i aktualne trendy na rynku,
  • home staging – przystosowanie pomieszczeń i otoczenia do prezentacji klientom; jest to między innymi uprzątnięcie ogrodu, pozbycie się osobistych pamiątek i innych niepożądanych elementów,
  • odpowiednia oferta – zachęcający opis nieruchomości oraz samej okolicy, zalety domu, plany pomieszczeń, a także wysokiej jakości zdjęcia.

Nasi pośrednicy nieruchomości pomogą Ci w każdym z wymienionych aspektów. Zapraszamy.